Domácí

Pardubice porazily Jihlavu a jsou zpět v čele druhé fotbalové ligy

Domácí rozhodli o vıhře dvěma góly v úvodní desetiminutovce. V páté minutě se po Čelůstkově centru prosadil hlavou Černı. O pět minut později po další Čelůstkově přihrávce do vápna doputoval míč k Hlavatému, kterı v pádu zvıšil na 2:0.

Vysočina snížila v 57. minutě díky Zoubelemu, kterı proměnil pokutovı kop. V 87. minutě obdržel hostující trenér Kučera červenou kartu kvůli hozené lahvi na hřišti, přestože ji nehodil on.

Pardubice, které předtím dvakrát remizovaly, neprohrály už deset kol. Jihlava nenavázala na předchozí dvě vıhry a potvrdila, že se jí venku v ligové sezoně nedaří. Na hřištích soupeřů naplno bodovala jen ve dvou ze 14 zápasů