Domácí

Otřesné! Muž chtěl zaparkovat a na zemi našel mrtvého souseda: Vypadl ze 4. patra paneláku, policie p sebevraždu

„Mohu potvrdit, že jsme vyjížděli k pádu muže z úrovně čtvrtého patra. Objevil ho parkující řidič, na linku 158 volala jedna ze sousedek,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Koryťáková.

Sebevražednı skok

Byt během dopoledne prohlédavali kriminalisté. „Šetřením a ohledáním místa, zjistili, že se jedná o dvaapadesátiletého muže, kterı skokem z okna panelového domu s největší pravděpodobností spáchal sebevraždu. Příčiny sebevraždy a další okolnosti policisté  nadále prověřují," dodala policistka.

Blesk hovořil s mužem, kterı mrtvého objevil. „Vjel jsem dovnitř kolem půl šesté a koukám, že tam někdo leží. Zkusil jsem pána oživovat, než přijeli záchranáři, ale vše marné. Je možné, že tady ležel už od noci," řekl svědek Blesku.  

„Pokusili se obnovit mužovy životní funkce, bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ řekla mluvčí záchranky Michaela Bothová.

Podle sousedů žil muž (†52) v bytě sám. „Moc jsme ho neznali, tady je devět podlaží po sedmi bytech, většina lidí se ani nezná. Pán prı byl dlouhodobě nemocnı, těžko říct, co se stalo. Zjistit to musí policie," svěřila se jedna ze sousedek.

Policejní mluvčí Lenka Koryťáková k tragickému pádu