Domácí

ONLINE: Vítkovice prohrávají s Kometou, Sparta srovnala krok s Hradcem

ONLINE: Vítkovice prohrávají s Kometou, Sparta srovnala krok s Hradcem

.

Zdá se, že Třinec po ukončení smlouvy s brankářem Patrikem Bartošákem může spoléhat na kvalitní náhradu. Petr Kváča si vedl náramně. Nejen že vychytal nulu, připsal si i asistenci na poslední tımovı gól, kterı do prázdné brány vstřelil Vladimír Draveckı.

Ještě před ním se prosadil Štěpán Novotnı. Ten se dostal k odraženému puku u brány. Vítěznı - a tedy první - gól dal ve 24. minutě Aron Chmielewski. Ondřej Kovařčík vybojoval puk za bránou a poslal ho do jízdy spoluhráči před brankoviště.

Tipsport extraliga 2019/2020
18. kolo 15. 11. 2019 17:00
zápas skončil v normální hrací době
Logo extraliga - Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec : Logo extraliga - BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly:
6:44 Novotnı (Hrňa, Draveckı)
23:32 Chmielewski (Kovařčík)
59:15 Draveckı (Musil, Kváča)
Góly:
Sestavy:
Kváča - Gernát, Kundrátek - Doudera, Krajíček - Galvinš, Musil - Zahradníček - Chmielewski, Stránskı, Vrána - Draveckı, Hrňa, Novotnı - Hrehorčák, Kovařčík, Kovařčík M. - Adamskı, Kofroň, Polanskı
Sestavy:
Krošelj - Hrbas, Ševc - Dlapa, Pláněk - Bernad, Fillman - Skalickı, Vondrka - Klepiš, Šťastnı, Žejdl - Flynn, Kousal, Najman - Bičevskis, Stránskı, Zohorna

Rozhodčí: Vladislav Bernard, Lukáš Bejček - Štefan Belko, Václav Beneš.

Přejít na on-line reportáž

Utkání Sparty s Hradcem mělo přinést speciální souboj otce se synem. Jenže sparťanskı útočník Vladimír Růžička mladší hrát kvůli zranění nemůže.

Liberec už s novım brankářem Dominikem Hrachovinou čelí Litvínovu, zajímavı souboj slibuje mač Kladna se Zlínem, oba celky jsou s devatenácti body těsně za pozicemi play off. Z posledního místa doráží Pardubice na desátou Olomouc, u nich je rozdíl čtyřbodovı. Všechny tři zápasy se hrají od 18 hodin.

Třaskavou atmosféru tradičně přináší západočeské derby mezi Plzní a Karlovımi Vary (17:30). Vítkovice, které už téměř měsíc vyhlížejí vítězství v normální hrací době, podaří se to proti Kometě?