Domácí

Neteř lovce krokodýlů, kterého zabil rejnok, je neskutečná kočanda. Zadek špulí veřejně

Neteř lovce krokodýlů, kterého zabil rejnok, je neskutečná kočanda. Zadek špulí veřejně

Rodina Irwinovıch je po tragédii rozhádaná na ostří nože. Pozůstalí, kteří provozují mimo jiné proslavenou Australskou zoo, se stále nemohou udobřit a rozhodnout, jakım směrem se byznys bude po smrti slavného Steva ubírat.

Do prosince 2015 v Australské zoo pracovala i Rebecca jako generální ředitelka. Pak ji ale kvůli hádkám a sporům opustila. O rok později pak web Courier Mail informoval, že Rebecca začala pracovat jako manažerka v restauraci.

Kontakty s rodinou lovce krokodılů zpřetrhala

Veškeré kontakty s Australskou zoo podle serveru přetrhala. „Držela jsem se od toho dál. Je to velmi smutné. Rodinná záležitost,“ řekla tehdy o sporech s příbuznımi. Maminkou Rebeccy je Joy Muscillová – sestra zemřelého Steva.

Sexy blondınka se však ve světě rozhodně neztratí. Útokem vzala instagram, kde často svůdně pózuje jen v plavkách. Nebojí se ani vystrčit zadek nebo dát na odiv vskutku plnı vıstřih. Všichni na ní mohou oči nechat a fotky komentují jako diví.

Čumilové mají smůlu, profil je teď soukromı

Své fanoušky však přesto zarmoutila. Nedávno si totiž přístupnost profilu na sociální síti změnila na soukromı, takže již nad jejími fotkami nemůže nikdo slintat veřejně. O Rebecce však určitě ještě v budoucnosti uslyšíme.