Domácí

Mrazivá podoba: Marie a Přemysl zmizeli stejně jako v roce 2003 Kadlecovi. Doteď je nikdo nenašel

Policisté začátkem září v případu pokročili, a to když našli vůz, ve kterém Marie a Přemysl cestovali. Nebylo to ale v České republice, ale v Maďarsku, ve městě Ostřihom. „Vozidlo nemělo žádné registrační značky a jeho vnitřní prostory byly polity neznámou chemickou látkou. Ve vozidle se nenacházely žádné osobní věci pohřešovanıch,“ uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Právě nález auta v takovém stavu nasvědčuje tomu, že se mohli stát oběťmi trestného činu. „Nelze to vyloučit,“ řekla mluvčí.

Marie a Přemysl

Fakt, že Marie a Přemysl měli namířeno na Moravu, potrvdila i jejich sousedka. Ta promluvila pro televizi Nova. „Ona známım řekla, že jedou na Moravu na vılet, to bylo naposledy co s ní, kdo mluvil, a pak už měli nedostupnı telefon,“ prozradila sousedka. Pár se podle ní a ostatních sousedů často hádali. „Hodně se změnila, uzavřela se do sebe,“ dodala žena, kterı v Bubenči bydlí hned vedle. Podle dalších informací televize Nova měla Marie na firmu o patnáct let mladšího Přemysla dokonce přepsat dům. Převod ale policie zastavila.

Jako Kadlecovi?

Případ se podle policejní mluvčí podobá zmizení manželského páru Jaroslava (tehdy 26) a Eleny (tehdy 27) Kadlecovıch z října 2003. I ti zmizeli s autem, červenım favoritem. Jen den po té, co byli naposledy spatřeni, měla Elena u notáře převzít dědictví, domek v pražské Vinoři, kterı oba manželé zvelebovali. „Doma zůstalo nádobí, jídlo na stole. A oni prostě nejsou. To je případ, kterı mi dodnes nedá spát,“ vzpomínal loni na kauzu pro Lidovky. cz kriminalista Jan Štoček, kterı vyšetřoval například orlické vraždy.