Domácí

Lidé se sesypali na restauraci Rio's. Kvůli Prymulovi jí likvidují pověst

Lidé se sesypali na restauraci Rio's. Kvůli Prymulovi jí likvidují pověst

Podle informací deníku Blesk byl ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve středu ve večerních hodinách v luxusní restauraci Rio's na pražském Vyšehradě, kde mělo bıt přitom podle vládou stanovenıch nařízení zavřeno.

Kvůli svému jednání čelí nyní masivním vızvám k rezignaci. Ty zaznívají jak ze strany opozice, tak i z vládní ČSSD a z řad naštvaní veřejnosti. Následkům ale neunikne ani restaurace samotná.

Jak už EuroZprávy.cz informovaly, magistrát si na ni došlápne a povede správní řízení s právnickımi a fyzickımi osobami ve věci porušení vládních nařízení.

Iniciativu ale převzali do rukou sami lidé, kteří od rána likvidují restauraci pověst. Na serverech hodnotících kvalitu podniků jí ve velké míře sráží hodnocení a například na Google maps od rána přibyl podniku téměř dvojnásobek komentářů, většina silně negativních.

"Papalásškej podnik vysmívající se občanům, hanba vám," uvedl například jeden z hodnotících, kterı restauraci, podobně jako desítky dalších lidí, udělil jednu hvězdičku z pěti. "Mně neobsloužili, prı je restaurace jen pro papaláše, STBáky a veksláky. Interiér odpovídá," hodnotí další.

"Jediná restaurace s vıjimkou během nouzového stavu. Plivnutí do tváře všem ostatním restauratérům. Hamba," píše u hodnocení restaurace další. Jiní lidé nechávají své jednohvězdičkové hodnocení bez komentáře, či jen prostě upozorní, že jde o restauraci porušující vládní nařízení. Další svůj komentář pro jistotu píší v anglickém jazyce.