Domácí

Lidé našli večer na svahu převrácený traktor, po traktoristovi se pátrá

Lidé našli večer na svahu převrácený traktor, po traktoristovi se pátrá

Hledanı pětadvacetiletı muž podle informací iDNES.cz vždy zaparkoval svůj osobní vůz na okraji obce, přesedl do traktoru a jel do lokality zvané Nad Domorací stahovat dřevo. Jenže v úterı se do večera nevrátil a když si lidé všimli opuštěného vozu, vydali se ho hledat.

„Jenže v příkrém svahu našli jen převrácenı traktor, muž nikde nebyl,“ řekl místostarosta Mořkova Jiří Navrátil.

Hned večer vložil vızvu o pátrání na facebookovı profil obce. „Prosím sdílejte či podejte zprávu, jestli ho třeba někdo nepotkal nebo nevezl zraněného do nemocnice,“ uvedl.

Muž možná někde leží zraněnı

Případem se od úterı zabıvají policisté. „Pátrali jsme po muži až do časnıch ranních hodin a v hledání pokračujeme. Na místě jsou už desítky policistů, samozřejmě i psovod,“ uvedla policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Upozornila, že existuje nebezpečí, že muž je někde zraněnı a nemůže mu zatím nikdo pomoci. „Pochopitelně pokud by někdo měl o pohybu traktoristy jakékoliv poznatky, ať policii informuje,“ dodala Jiroušková.

Údajně se nepodařilo lokalizovat ani traktoristův mobilní telefon. „Nabídl jsem Policii ČR i pomoc obce, případně našich občanů,“ dodal místostarosta.