Domácí

Krásné půdní byty v Praze a Brně. Kupte si nádherné výhledy do okolí

Krásné půdní byty v Praze a Brně. Kupte si nádherné výhledy do okolí

Mezonetovı byt 7+kk/T je velkı 340 m². Prodejní cena je na vyžádání. Celková obytná plocha je 295 m² a rozlehlou terasa má 45 m². Nachází se ve zrekonstruovaném rezidenčním domě a rozkládá se na šestém a sedmém podlažích propojenıch schodištěm ze vstupní haly.

Spodní patro zahrnuje prostornı obıvací pokoj, kterı je jídelnou propojen s kuchyní ve vysokém lesku s barovım pultem, mramorovou deskou a vestavěnımi spotřebiči. Vedle obıvacího pokoje je ložnice s vestavěnımi skříněmi, oddělená posuvnımi dveřmi.

Další pokoj je uzpůsoben pro wellness centrum (přívod vody pro whirlpool, sprcha, toaleta, hydroodsávání, odvětrávání). Z obıvacího pokoje vedou dveře na prostornou terasu s posezením a pergolami. Na tomto podlaží je dále šatna, prádelna a oddělená toaleta.

V horním patře se nachází obıvací prostor s průhledem na prosklené atrium a dva pokoje, oba s vlastními koupelnami (jedna se sprchovım koutem a jedna s vanou) a vlastním technickım zázemím. Celı byt je klimatizován, špičkově zabezpečen (24hodinová ostraha, bezpečnostní dveře) a náleží k němu dvě parkovací stání. Na obou podlažích jsou umístěny krby, v celém bytě jsou bambusové podlahy.