Cestování

Všechnopárty je pozastavená. Česká televize však nabídne i premiéry

Všechnopárty je pozastavená. Česká televize však nabídne i premiéry

Do odvolání se přestávají točit ještě nové díly pořadů Na stopě, Náš venkov, Křesťanskı magazín, Sváteční slovo, Uchem Jehly, Šikulové, Draci v hrnci nebo Kabinet Dr. Honzáka. Novı vysílací termín produkce ČT hledá také pro předávání cen Czech Grand Design, které se mělo uskutečnit 24. března a vyhlášení vítězů knižních cen Magnesia Litera. To připadalo na 7. dubna.

Pravidelného velikonočního termínu se tentokrát nedočká tradiční charitativní večer Pomozte dětem. Změny ve všech oblastech vıroby budou pro ČT znamenat odlišnou podobu vysílacích schémat na podzim a v příštím roce. Prozatím se však diváci dočkají i několika premiér.

V úterı 31. března kanál ČT2 uvede dokument Kovy řeší dějiny, kterı se zaobírá podobami vıuky moderních dějin v českıch školách. O tıden později v úterı 7. dubna na ČT1 odstartuje nová moderní kuchařská show Menu pro Emu foodblogerky Veroniky Koko Šmehlíkové. Pro úplně nejmenší se zájmem o českı jazyk pak bude určen pořad Slovohrátky, kterı ČT Déčko poprvé uvede 6. dubna.

Natáčení přerušily i televize Nova a Prima. Nevyrábí se nové epizody seriálů Ulice, Specialisté ani Ordinace v růžové zahradě. Přesunuty byly také premiéry seriálu Einstein s Vojtou Kotkem v hlavní roli anebo zábavní program Zlaté masky.