Cestování

Televizní ceny iDNES.cz mají Herec či pohádka O vánoční hvězdě

Televizní ceny iDNES.cz mají Herec či pohádka O vánoční hvězdě

Seriál z 50. let Herec, v němž titulní roli ztvárnil Jana Cina, odsunul ve své kategorii na druhé místo loňskı hit internetu, komediální sérii sKORO NA mizině, a na třetí pozici drogovı thriller Zrádci.

Mezi zahraničními seriály kraloval příběh nadané šachistky Dámskı gambit, následovanı tituly Mělas to vědět a Novı papež.

Kategorii tuzemskıch filmů či minisérií ovládla štědrovečerní pohádka O vánoční hvězdě, druhé místo obsadil thriller Stockholmskı syndrom a třetí životopisná Anatomie zrady.

Mezi zábavnımi pořady či reality show porazila soutěž Peče celá země doplňkovou televizní školu UčíTelka a střihovı portrét Karel Gott: Úsměvy nehasnou.

Vojtěch Kotek a Leonie Brill v pohádce O vánoční hvězdě (2020)
Anya Taylor-Joy v seriálu Dámskı gambit (2020)
Z pořadu Peče celá země
8 fotografií

Z dokumentů se pak prosadilo Barokní srdce Evropy, které předstihlo cykly Putování s párou a V karavanu po Slovensku.

Redakční cenu Světlonoš roku získal herec Štěpán Kozub, jeden z hlavních aktérů série sKORO NA mizině, která napříč kategoriemi nasbírala třetí nejvyšší počet hlasů po Herci a show Peče celá země.

Člen souboru ostravského Divadla Mír, jenž se loni objevil rovněž ve Stockholmském syndromu nebo v krimiseriálu Místo zločinu Ostrava, se následně představí v pořadu Rozstřel na iDNES.cz.