Cestování

Steward rozesmál pasažéry letadla. Jeho bezpečnostní instruktáž do smrti nezapomenou

Většina cestujících v letadle očekává předpisově oděné letušky, které před každım startem s kamennım vırazem ve tváři ukazují, kde v případě nebezpečí máte nalézt nouzové vıchody, jak se nasazuje kyslíková maska či jak se nasazuje plovací vesta. Avšak jeden steward kanadské nízkonákladovky Westjet mnoho pasažérů překvapil, neboť je svım vystoupením dokonale rozesmál.

Turisty před cestou z Alberty do Arizony pobavil svım komediálním představením během bezpečnostní instruktáže. Napřed zápolil se zapínáním bezpečnostního pásu, následně vytrhl kyslíkovou masku jako panikařící člověk, při jejímž nasazení se švihnul uchycovací gumičkou. Poté předvedl několik tanečních kreací. A aby toho nebylo málo, celou ukázku zopakoval znovu ve francouzštině. Na závěr se uklonil a sklidil bouřlivé ovace.

„Ten chlápek mě zaujal, jak sršel energií, která byla až nakažlivá. Když zahájil bezpečnostní ukázku, okamžitě nás upoutal. Můžu upřímně říci, že za celıch svıch 61 let jsem neviděl, že by steward takovımto způsobem okouzlil cestující. Všichni mu tleskali, když skončil, a pak se stalo něco šíleného. Celé jsme to viděli ještě francouzsky,“ popsal jeden z pobavenıch pasažérů.