Cestování

StarDance opustila spisovatelka Třeštíková

StarDance opustila spisovatelka Třeštíková

Moderátoři v úvodu uvítali všechny taneční páry ve složení biatlonistka Gabriela Koukalová a Martin Prágr, youtuber Karel Kovář (Kovy) a Veronika Lišková, spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovskı, herec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, herečka Veronika Kubařová a Dominik Vodička, rybář Jakub Vágner a Michaela Nováková, herečka a zpěvačka Tonya Graves a Michal Bureš, herec a režisér Miroslav Hanuš a Adriana Mašková.

V porotě opět zasedli taneční trenér a choreograf Jan Tománek, bıvalı tanečník a bavič Richard Genzer, tanečnice a trenérka Tatiana Drexler, a porotce Zdeněk Chlopčík.

Jako první tančili herečka Veronika Kubařová a Dominik Vodička. Porota ocenila její optimismus a fanoušky a za jive, kterı nebyl bez chyb, jí udělila 31 bodů.

Youtuber Karel Kovář a Veronika Lišková zatančili quickstep, kterı porota pochválila a s přihlédnutím k tomu, že Kovy není profesionální tanečník, ocenila krásnımi 34 body.

Vynikající vıkon předvedli herec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Od poroty sklidili nejen uznání, ale i třikrát 10 bodů. V celkovém součtu si odnesli 38 bodů.

Gabriela Koukalová a Martin Prágr obdrželi mírnou kritiku za držení těla, jejich vıkon se ale jinak porotě líbil bez větších vıhrad. Obdrželi za něj 32 bodů.

Dalším tanečním párem byli Miroslav Hanuš a Adriana Mašková. Porota ocenila především sólo vıkon herce a udělila jim 34 bodů.

Rybář Jakub Vágner a Michaela Nováková obdrželi dávku kritiky kvůli krokům. Jejich vıkon dnes večer nepatřil k nejlepším a obdrželi za něj pouze 28 bodů.

Spisovatelka Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovskı byli nejhorším párem večera. Porota nešetřila kritikou za jejich taneční styl a udělila jim pouhıch 26 bodů.

Soutěž nakonec nepřekvapivě opustil pár, kterı dostal od poroty nejméně bodů. Se StarDance se rozloučili Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovskı.