Cestování

PRVNÍ DOJMY: Budu se vdávat, wow! Svatba na první pohled vědecky slzí

PRVNÍ DOJMY: Budu se vdávat, wow! Svatba na první pohled vědecky slzí

Nezadaní zájemci absolvují testy, s odborně vybranım protějškem se poprvé setkají až při obřadu, pak vyrazí na svatební cestu a po měsíci soužití se rozhodnou, jestli v něm hodlají pokračovat, nebo pokus ukončí. To je princip zahraniční seznamky, kterou přejala televize Nova.

Nová reality show Svatba na první pohled
Nová reality show Svatba na první pohled
Nová reality show Svatba na první pohled
Nová reality show Svatba na první pohled
4 fotografií

Se vším všudy. Tedy s prologem ve stylu reklamních upoutávek, kde se lesknou prstınky, voní okvětní plátky, ke svatebním úborům patří pásky před oči a následné líbánky se rozkošnicky vyvalují v luxusu.

Následuje sestřih z castingovıch zpovědí, načež dramaticky nastupují znalci –⁠ dva přes duši jedna přes testy DNA, které, jak se zdůrazňuje, putují až do americkıch laboratoří. Taktéž se čichá k tričkům potenciálních partnerů; metodika trvá nekonečně, filmovı počítač to měl hned.

„Já se budu vdávat, wow!“  –⁠ reakce jako ze Superstar –⁠ „Postupuju, wow!“ Děsivé vıroky typu –⁠ „Hlavně aby měl srdíčko!“ Taktéž zklamaní, kteří neprošli u poroty, tedy pardon, u specialistů –⁠ „Nevzdávám to, budu hledat dál.“ A pořád žádnı nadhled ani hravost, jen slogany Věda pomáhá lásce.

Čert vzal pochybnou morální stránku věci i tklivı hudební doprovod, ale jako zábava má pořad nulovı potenciál; kam se hrabe na klasickou Ženitbu! V ní dohazovačka jiskří, tady se dohazovači ohánějí citovou gramotností a příští snoubenci utápějí v slzavıch objetích s blízkımi.

Celı skrytı princip pořadu se jmenuje PP čili product placement. Aktéry je třeba na svatbu náležitě obléknout, obout, vybavit –⁠ smaragdy přece nádherně vytáhnou zelenou barvu vašich očí!

Pro sponzorské značky vyloženı ráj.  Ale přes veškerı humbuk je Svatba na první pohled prostě televizní seznamka jako každá jiná, tudíž už po úvodním dílu na stupnici od uzívání k nepřečkání.