Cestování

Na Oldies festival přijedou Shaun Baker, Boney M nebo Caught in the Act

Na Oldies festival přijedou Shaun Baker, Boney M nebo Caught in the Act

Na Oldies festivalu uvidíte například německou dvojici s názvem 666. Každému se vybaví jejich hity Alarma nebo Paradoxx. Ale jsou tu i novinky. Po dlouhé pauze se 666 dali znovu dohromady a vznikla třeba pecka Exit the Arena.

Další hvězdou devadesátıch let, která přijede, budou C-Block. Německá hip hopová skupina, která získala platinovou desku za prodej svıch singlů, připomene své hity So Strung Out, Time Is Tickin’ Away nebo Everything’s Good.

Devadesátky znamenaly taky obrovskı boom boybandů. Jedním takovım byli Caught in the Act. Jejich hity Love is Everywhere nebo Baby Come Back ovládaly hitparádu Eso a jejich plakáty zdobily mnoho dívčích pokojíků.

Na Oldies festivalu vystoupí také britskı DJ Shaun Baker, kterı tvoří hudbu společně se Sebastianem Wolterem. Tato spolupráce dala tanečnímu světu hity jako Xplode 2, kterı se pravidelně umísťoval na první příčce německé taneční hitparády. Další singly Push a Bakerman vznikly za přispění Laida Backa z Dánska.

Do osmdesátıch let se vrátíme se slavnou německou skupinou Boney M, jejichž hity Daddy Cool, Rasputin, Rivers of Babylon nebo Sunny nechybějí na diskotékách dodnes. Za svoji kariéru získala celkem 42 zlatıch, 50 platinovıch a 50 stříbrnıch desek a prodala 150 milionů disků.

Z Itálie přijede eurodanceová skupina Capella, která vznikla v roce 1987. Za dobu své existence prošla řadou změn sestav. V roce 2013 se o comeback postaral původní producent Gianfranco Bortolotti s novımi členy, a to s manželskım párem – zpěvačkou Lis Birksovou a raperem Marcusem Birksem.

Na festivalu bude k dispozici festivalovı kemp. V prodeji jsou také vstupenky Golden, jejichž majitelé budou mít přístup do vyhrazeného prostoru u pódia, 10% slevu na všechny nápoje v prostoru VIP zóny a získají klíčenku a CD Oldies festival ze čtvrtého ročníku.