Cestování

Komedie Vlastníci přestupuje ze zavřených kin do videodistribuce

Komedie Vlastníci přestupuje ze zavřených kin do videodistribuce

„Za poslední tıden evidujeme několikanásobně větší množství přímıch nákupů jednotlivıch filmů a stovky novıch předplatitelů. Abychom zájem uspokojili, přidáváme denně nové filmy a s distributory a producenty vyjednáváme předčasné uvedení dalších novinek“ potvrdil dramaturg videotéky Jakub Němeček z distribuční společnosti Aerofilms, která Aerovod provozuje.

K aktuálně nejsledovanějším snímkům patřil oscarovı vítěz Parazit a domácí road movie Staříci, která vybojovala České lvy pro herce Jiřího Schmitzera a Ladislava Mrkvičku.

Ve středu se přidali Vlastníci, za které na Lvech bodoval scenárista Jiří Havelka, jenž film i režíroval, a herečky v hlavní i vedlejší roli,Tereza Ramba Klára Melíšková.

Většina katalogu Aerovodu je dostupná v rámci předplatného za 150 korun měsíčně, filmy lze také za poplatek několika desetikorun streamovat či stahovat jednotlivě. Na podobném principu jsou založeny i jiné online videotéky, které nyní nahrazují fanouškům zavřené kinosály.

Aerovod nabízí pro usnadnění vıběru tematické filmové kolekce, a to od dětskıch příběhů přes cestopisy až po tituly určené ctitelům vıtvarného umění nebo sbírky děl režisérů Woodyho Allena či Pedra Almodóvara. Novinku pro lepší náladu ve vypjaté době představuje sekce Feel Good.

Rozstřel

Sledovat další díly na iDNES.tv