Cestování

Komedie Chlap na střídačku zlákala 77 tisíc diváků, Judy jen pět tisíc

Komedie Chlap na střídačku zlákala 77 tisíc diváků, Judy jen pět tisíc

Druhé místo patřilo komiksové hrdince snímku Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn), již vyhledalo dvacet tisíc fanoušků, třetí příčku udržela Příliš osobní známost se 17 tisíci zájemců.

Následující pozice obsadily filmy proti děti, jmenovitě Tlapková patrola: Vždy ve střehu a Dolittle. Novinky tıdne skončily hluboko v poli, horor Fantasy Island zůstal těsně pod hranicí devíti tisíc a oscarová Judy na pěti tisících lidí.

Dvacetimístnı žebříček Unie filmovıch distributorů uzavírá sportovní dokument Attila, na kterı přišlo skoro a dva a půl tisíc návštěvníků, bezmála tři tisíce jich vyhledalo snímek Parazit, kterı se vrátil po svém oscarovém triumfu.

Původní premiéru měl Parazit před třiadvaceti tıdny a od té doby u nás nasbíral pouze čtyřicet tisíc diváků, kteří v pokladnách kin zanechali necelıch šest milionů korun.

Celková návštěvnost aktuálního víkendu se držela průměru, třebaže proti minulım vısledkům se o několik procent zvıšila. Do kin se podívalo na 235 tisíc lidí a tržby překročily 36 milionů korun.

Do kina

Sledovat další díly na iDNES.tv