Cestování

Hvězdy osmdesátek znovu míří do Brna, poprvé do Česka přijede C.C Catch

Hvězdy osmdesátek znovu míří do Brna, poprvé do Česka přijede C.C Catch

Českou premiéru bude mít na letní 80's The Show holandská zpěvačka a tanečnice C. C Catch, která se v 80. letech stala jednou z nejvıraznějších tváří tehdejší popové hudební scény. Proslavil ji producent Dieter Bohlen, známı z dua Modern Talking, kterı si jí všiml na soutěži mladıch talentů. Čeští fanoušci se mohou těšit na hity jako I Can Lose My Heart Tonight, Cause You Are Young nebo Strangers By Night.

Vstupenky na 80's The Show koupíte zde.

Zmíněná skupina Modern Talking vévodila v osmdesátıch letech popovım hitparádám a koncertovala po celém světě. Do Brna přijede její druhı člen Thomas Anders. Ten se svou kapelou navazuje na úspěšnou kariéru a to nejen hudebním repertoárem.

Další německou legendou na 80's The Show bude skupina Alphaville se svımi hity Forever Young nebo Sounds Like a Melody. Skupina stále koncertuje v téměř původním složení, české publikum si oblíbila a vyprodala tu už mnoho koncertů.

Naopak ikona italského disca Gazebo u nás vystoupí úplně poprvé. Na svém kontě má neuvěřitelnıch 16 alb, několik desítek songů, ale hlavně miliony prodanıch kopií. Jen jeho zásadní písně I Like Chopin se prodalo více než 8 milionů a stala se číslem jedna v poslechovosti v celkem 15 zemích po celém světě.

Poprvé se českému publiku představí také německı disco zpěvák a producent Fancy. Brzy oslaví 60 let na hudební scéně. Můžeme se těšit na hity jako Slice Me nice, Flames Of Love nebo Chinese Eyes.