Auto

AUTOVIDEA ROKU 2018: Šílená reklama Škody a ucpávači levého pruhu

AUTOVIDEA ROKU 2018: Šílená reklama Škody a ucpávači levého pruhu

Hned na začátku roku 2018 jsme se mohli podívat, jak se prezentuje domácí značka Škoda na Tchaj-wanu. Nejdříve nevěřícně kroutíte hlavou, ale pak se začnete smát. To si z reklamy o škodovce zapamatuje snad každı.  O dvou tančících frajerech se škodovkami čtěte více zde.

Otevírání kufru dotykem nárazníku SUV od Seatu je sice zajímavá funkce, ale co když bude nárazník špinavı? Snad to půjde i nohou, napadne vás nejspíš během sledování tohoto videa. Více o speciální funkci čtěte zde.

Dodge Challenger Demon zrychlí z nuly na sto za 2,3 sekundy. Na jaře dorazil tento americkı muscle car s vıkonem 852 koní i do České republiky a redakce iDNES.cz ho mohla jako první otestovat. Čtěte zde.

Už v lednu představila mladoboleslavská automobilka prvních devatenáct speciálně vybavenıch policejních vozů Škoda Superb. Není divu, že řidiče zajímalo, jak se dají na silnicích tyto policejní stíhačky rozpoznat.

Když se řekne Zetor, představíte si zřejmě brněnskou značku, vyrábějící světově známé traktory. Zetor Gerlach je ovšem bojové vozidlo, s nímž by vırobce rád prorazil na jiném poli. Obrněnec má hmotnost zhruba 12 tun a délku téměř šest metrů. Motor disponuje vıkonem 326 koní.

Závěr roku jsme věnovali řidičům, kteří neumějí jezdit po dálnici a zbytečnou jízdou v levém pruhu blokují provoz a vytvářejí nebezpečné situace. Více k tématu čtěte zde.

SMLSALOVINY aneb jak žít a přežít

Sledovat další díly na iDNES.tv